Soovime teie poolt ka vahvat tagasisidet. 🙂 🙂

Äitäh!

 

 

12 comments on “Tagasiside

 • Raske on midagi eelkirjutajatele lisada, sest nad kõik räägivad ainult puhast tõtt.

  Ansambel IZ-58 (sama nime kannab ka vinge kaheraudne jahipĂĽss) on tõeline pĂĽss. Kutsuge kĂĽlla ja kuulete ise. Ja näete…tõelise pĂĽssi tunde saab kätte kuulmise ja nägemise koosmõjus:)

  Soovitame kuumalt!

 • Oleme väga rõõmsad, et palusime IZ-58 meie pulma hoogu juurde lĂĽkkama. Laulude repertuaar oli mõnusalt mitmekesine ja kaasahaarav. Saime bändi valiku kohta palju kiidusõnu ja mitmed kĂĽlalised uurisid IZ-58 kontakte.
  Aitäh, et olite nii energilised ja säravad!
  Liis ja Kaspar

 • Parim bänd, keda pulma või ĂĽkskõik mis ĂĽritusele esinema kutsuda! Alustades tseremoonia muusikaga, pulmaliste tantsutamisega ning öösel dj laulude valikuga….kõik oli Supper! KĂĽlalised olid lummatud Teist! Lai mitme keelne laulude valik, mille saatel said nii nooremad kui vanemad tantsuhoo sisse. Nädal peale pulmi, oli Teid väga tore kuulda naaber kĂĽlas esinemas. Kahjuks oli Teil kinnine ĂĽritus, seega seekord Te meid esireas tantsimas näha ei saanud 🙂 kuid nautisime väärt muusikat kodu terrassil.

  Kõike kõige paremat ja palju edu!
  Emili ja Tauri

 • Uskumatu, kui äge bänd on IZ-58!
  Kõigepealt saatsid nad meie pulma tseremooniat . Kõik olid sĂĽdamlikust muusikavalikust liigutatud. Ă•htul tõmbas bänd kohe peo käima. Kõik, kes tantsupõrandale jõudsid, ei lahkunud sealt enne viimast setti. Ja peale bändi jäi Kristjan muusikat mängima – ja ka see oli täpselt meie soovidele vastava muusikavalikuga. Alles kell 4.00 lahkusid peolised tantsupõrndalt. Oli super! KĂĽlalised olid vaimustuses ja niisamuti ka meie! Aitäh teile!
  Birgit&Valmar 14.07.2018

 • Meie saime oma pulmabändi soovituse Endla talust, kus öeldi kommentaariks, et IĹ˝-58 oli see bänd, kes neil eelmisel suvel seal korduvalt esinemas käis ja rahvast mõnuga tantsutas. Pikemalt mõtlemata saatsime päringu ja oligi otsustatud, et IĹ˝-58 saab ka meie pulmabändiks. Ainult kiidusõnad ĂĽlivõrdes nii meie kui ka kĂĽlaliste poolt. Esimesest taktist alates läks pidu käima ja enne viimase seti lisalugu bändi lavalt minema ei lastud. Ăślimalt tore kooslus, lai laulude valik, hea heli ja Ranele super lauluhääl on see kombo, mille saatel veel ja veel jalga keerutaks. Aitäh teile ja loodan, et kohtume veel! 🙂

 • Kutsusime IĹľ-58 oma pulma mängima vaid youtube`i videote põhjal. Ei olnud varem neid live`s kuulnud, kuid paari laulu ja solisti hääle peale lõime valiku kiirelt juba aasta enne pidu lukku.
  Vahetult enne pulmi tekkis väike ärevus sisse, kuna polnud jätkuvalt neid laval kuulnud-näinud. See ärevus sai aga pühitud esimese looga, mida palusime neil avatantsuks mängida ning mis nende tavapärasesse repertuaari ei kuulugi. Kuulsime ka ise seda nende esituses esimest korda alles pulmas tantsupõrandale liikudes. Austusest originaalloo vastu ei saa öelda, et see esitus oleks olnud originaalist parem, kui kindlasti ei jäänud sellele karvavõrdki alla. IŽ tegi sellest oma variandi, millel oli alles kõik originaalloo romantika ning lisandunud väike rokim toon – superkooslus.
  Bänd tuli kohale oma tehnikaga. Heli, laulud, suhtlus – kõik olid suurepärased. KĂĽlalised kiitsid, ise olime ĂĽlimalt rahul ning kõige meeldivam, et oma eelistusi kuulsid ning peost said osa kõik vanusegrupid. Repertuaaris kuuleb alates Jaak Jaoalast Toe Tag`ni ning Ellie Goldingust ZZ-Topini. Lisaloona soovitud Highway To Hell oleks muljet avaldanud ka Brian Johnsonile endale ning oleme tänulikud, et peopaiga tantsupõrand sellele kenasti vastu pidas.
  Kõhklusi tundmata julgeme neid soovitada igale üritusele, kus inimestel on muusikamaitset. Tegemist ei ole süntesaatori ja autotune`i patuelust sündinud helimüraga, vaid päris muusikaga, mis rohkelt emotsiooni pakub.

 • Te olite väga ägedad! Ma isegi ei tea, mida te enne meie saabumist ja registreerimist tegite aga tagasiside oli ainult ĂĽlivõrdes! Ja kogu õhtu oli ju põrand rahvast täis. Kui enne pidu kĂĽsisid kõik, mis see IZ-58 on, siis peale pidu said kõik aru – parimad olete 🙂 Meie täname teid 🙂

 • Supertegijad. KĂĽlalised saadavad kõik tänukirju. Meie sĂĽnnipäeval tantsiti ĂĽli-mega-palju.
  Igal juhul võite arvestada, et pidu läheb korda, kui IZ-58 on kohal.
  Head energiat ja jaksu ansamblile.

 • Kui soovite oma peole muusikuid, kes nakatavad tantsupisikuga esimestest taktidest, siis IZ -58 lahedad tegijad on õige valik! Meie pulmas tantsisid kõik, nii lapsed kui vanaemad-vanaisad. Pruutpaarist rääkimata. Peale pidu meenutati bändi veel nädalaid, kõlakad jõudsid isegi Lätti :).
  Aitäh Teile, et mängisite mõnusat muusikat, kui südamepõksudes sammusime registreerimisele ning peale südaööd näpud püsti viimaste lugude järgi rokkida saime. Äge punkt toredale pulmapeole!
  Mariann & Allan 07.10.2017

 • Aitäh, et aitasite meie suvisel pulmapeol hoo sees hoida!
  Kartsime, et nii erinevatel kĂĽlalistel on raske tantsupõrandal kokku saada ja jääda – aga igaĂĽks leidis endale midagi. 🙂
  Lisaks kiidan suurepärast ja asjalikku olekut ka lavaväliselt – kõik korralduslikku poolt puudutav sujus väga kiiresti ja kenasti. Bändiga sehkendamine ei ole kindlasti asi, millega tahaksid suure ĂĽrituse korraldamise kõrvalt tegeleda.

  Soovitan kõigile! 🙂

 • Aitäh, et aitasite meie väikest sĂĽndmust oma kohalviibimisega rikastada. Kui kĂĽlaliste tantsu lõhkumisest valutavad jalad oskaksid rääkida, siis teeksid nad seda ainult ĂĽlivõrdes 🙂
  Soovitan kõigile, kes hindavad kvaliteetset muusikat ning professionaalset suhtumist!
  Suured tänud kõigi poolt ja uute kohtumisteni!

 • Tuhat tänu teile, kallis ansambel IZ-58, et minu sĂĽnnipäeva oma muusika ja lauluga täitsite ning
  meeldejäävaks tegite!
  Mul on väga hea meel, et pooljuhuslikult just teieni jõudsin 🙂
  Teil on nii laiaulatuslik repertuaar, et pole tähtis, kas oled 25 või 2*25, ikka igaüks leiab oma 🙂
  Super!
  Ja Ranele, küll sul on ilus ja võimas hääl!

  Jäin väga, väga rahule!
  Suur tänu ja jõudu ning jaksu edaspidiseks!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.